O nas

Kraina Biznesu

Twój biznes potrzebuje koncentracji na klientach i ich potrzebach. Zapewnij im komfort i najlepsze doświadczenia, a oni odpłacą się lojalnością. Kraina Biznesu to miejsce, gdzie technologia i produkty stają się bardziej ludzkie. To lepsze doświadczenia i doznania klientów, przyjazne usługi i długotrwała relacja z marką.

Tworzymy ekosystemy rozwoju dla Twoich biznesów

Otaczamy troską i wspieramy w rozwoju Twój biznes. Zajmujemy się user experience, design thinking oraz doradztwem strategicznym.

Poruszamy się między takimi pojęciami jak user experience, design thinking, strategie produktów czy analityka internetowa i optymalizacja konwersji. Swoje doświadczenie zbieramy od ponad 10 lat, współpracując zarówno z lokalnymi instytucjami, międzynarodowymi korporacjami czy start-upami.

UX Design Thinking & Business Consulting

Nasza specjalizacja opiera się na trzech filarach:

Projektowanie User Experience (UX Design)

  • Projektowanie interfejsu użytkownika (strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje mobilne, systemy informatyczne/informacyjne)
  • Optymalizacja interfejsów pod kątem użyteczności, analiza ekspercka w zakresie użyteczności, ux consulting

Projektowanie Usług (Service Design Thinking)

  • Projektowanie produktów i usług, projektowanie doświadczeń, projektowanie procesu obsługi klientów, customer experience
  • Warsztaty Design Thinking, Design Sprint, Design Studio

Doradztwo strategiczne (Business Strategy)

  • Wsparcie w przygotowywaniu strategii: strategie produktów, przygotowywanie planów strategicznych w formie warsztatów, odkrywanie misji-wizji-celów organizacji
  • Doradztwo biznesowe: analizy rynkowe, badania marketingowe, analiza konkurencji, doradztwo w zakresie user experience

Pomagamy ludziom – zmieniamy świat

Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami oraz instytucjami z całej Polski a w sposób szczególny, ceniąc społeczną odpowiedzialność, zachęcamy do współpracy wszystkie przedsiębiorcze osoby, które chcą opierać swój biznes i życie na niematerialnych, ale trwałych wartościach.

Nie wahaj się, porozmawiamy o czym zechcesz: Napisz do nas!