Jak zmniejszyć koszty www?

Projektowanie i tworzenie stron internetowych, to czasochłonna praca, która wymaga przemyślanych rozwiązań. Każda witryna to oddzielny projekt do którego podchodzę indywidualnie. Jedne to wizytówki inne obszerne w treści serwisy. Z tego też względu nie można określić jednej ceny dla wszystkich. Zależy ona od ilości treści, które będą znajdowały się w witrynie, ilości podstron, jakości grafiki a także złożoności rozmieszczenia informacji.

Wiele klientów nie wie, że można skorzystać z gotowych już systemów zarządzania treścią (CMS) opartych o darmową licencję. Wykorzystując je, firmy oszczędzają pieniądze, gdyż nie muszą płacić za stworzenie rozbudowanych projektów, a jedynie ich optymalizację i dostosowanie witryny do indywidualnych potrzeb. Takie rozwiązanie zastosowały już m. in. NASAMTV, czy gra społecznościowa Secondlife.

Naszym celem jest przede wszystkim wsparcie osób kreatywnych, stawiających pierwsze kroki w e-biznesie oraz świadomych siły Internetu w zwiększeniu liczby klientów ich przedsiębiorstwa. Projektowanie stron www nie jest naszym sposobem na życie, ale pomagamy w ich właściwym wykonaniu.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą – szkolimy przedsiębiorców i wdrażamy systemy zarządzania treścią CMS.

Skontaktuj się z nami!

Kraina Biznesu
Email: info@kraina.biz
Formularz kontaktowy →

LinkedIn | Facebook | Google+

Najnowsze wpisy

Admin Opublikowane przez: